Custom Bg

Динамічна йога
Під динамічною йогою зараз розуміють різні види оздоровчої практики, котрим характерно послідовне виконання нетривалих поз, об’єднаних у єдиний комплекс. Ці методики можуть базуватися як на поєднанні елементів йоги та лікувальної гімнастики західного зразка, так і на синтезі кількох різних східних практик.

У будь-якому разі динамічна йога побудована на координації дихання, фізичних рухів та відчуттів у тілі людини. Така практика дозволяє розвивати гнучкість і витривалість, покращувати кровообіг та посилювати концентрацію уваги, активізувати енергетичні потоки та краще керувати своїм тілом та емоціями.

Заняття класичними видами йоги, але тільки в більш ритмічному темпі також називаються динамічною йогою. При швидкому темпі під час виконання вправ у людини відкривається можливість виплеснути всю енергію, що накопичилася в тілі, розслабитися та відновитись емоційно. Психологічна розвантаження після занять динамікою дозволяють людині глибше поринути у свою підсвідомість — пізнати себе.

Динамічну йогу не варто плутати зі звичайним фітнесом. Головною відмінністю цього напрямку від фітнесу є застосування кількох практик одночасно (дихання + вправи + відновлення духовно-емоційного балансу). Йога — це нерозривний зв’язок руху та дихання.

Завдяки ритмічності під час проведення занять суглоби та м’язи відмінно проробляються, зміцнюється серцево-судинна система та опорно-руховий апарат. Ритмічний темп збільшує циркуляцію рідини в організмі, внаслідок чого відбувається його очищення від непотрібного та омолодження на клітинному рівні.

При регулярних заняттях динамічною йогою всі м’язи тіла перебувають у тонусі, фізіологічні процеси збалансовані, емоційний стан приходить у рівновагу — людина почувається добре , відчуваючи легкість у тілі та чудовий настрій. У гармонії тіла та емоцій людина забуває про проблеми зі спиною, болі йдуть і вже не турбують.

При заняттях динамічною йогою тіло людини виходить за  межі своїх можливостей. Динамічна йога — це найпотужніший метод самовдосконалення людини як фізично, так і духовно.

На наших заняттях Ми поєднуємо Динамічну складову, виконуючи комплекси асан у більш активному режимі, а також використовуємо інструменти роботи з тілом АДХО-ЙОГИ (Сила/Гнучкість/Дихальні комплекси/Танець Рудри/Техніки на розслаблення).

Заняття вимагають завзятості, витривалості та зарядять Вас енергією нового , високого рівня вашого сприйняття. Ви відчуєте  можливості свого тіла по-новому , завдяки тренуванням по цій системі, в короткі терміни досягнете того, що раніше здавалося недосяжним.

 

ПнВтСрЧтПтСбВс
10:00
11:30
12:30
14:00
19:00