Custom Bg

Yoga-Dance🌈

Йога в танці — форма динамічної медитації та релаксації, де рухи та переходи з асан в асани під музику, поєднуються з диханням 😊

Справжній танець йогіна народжується інтуїтивно, коли рухи тіла йдуть за напрямом енергетичних потоків 🙏

У танцювальній практиці
зміна рухів та уваги, координація руху та дихання впорядковує роботу мозку, заспокоює перебіг думок, наближаючі практикуючого до стану гармонії. У танцювальній практиці м’які переходи дають можливість виконувати асани без статичних зусиль на розслабленні та в стані задоволення.
Досягаючи внутрішнього балансу, занурюючись у потік музики та рухів, люди дивуються тому, як просто їм вдається виконувати асани, при цьому прокачувати своє тіло не гірше, ніж у статичних позах йоги 🙂

ЕФЕКТ

Йога в танці , як форма динамічної медитації та релаксації, як мистецтво управління тілом та диханням, допомагає позбутися хронічної втоми, агресії. Практикуючий врівноважує перебіг внутрішніх енергій і тим самим позбавляється від недугів,  народжених емоційними та ментальними навантаженнями.

Регулярна практика зміцнює імунітет, репродуктивні функції, розвиває пам’ять та інтуїцію, сповнює енергією, відновлює повноту відчуттів.

Особливо підійде жінкам !

Йога в танці — безцінна практика для людини з шаленим темпом життя. Вона особливо підійде людям, яким важко всидіти на місці, яких турбує плутанина в думках, дратівливість та втома.
також вона допоможе тим, хто вирішив поправити своє здоров’я методами йоги, але не в змозі витримати статичних поз

🙏🙏🙏🙏🙏💖💖💖
Запрошуємо розвиватися та танцювати композиції

— Yoga-Dance-

😍😍😍😍

 

 

ПнВтСрЧтПтСбВс
7:00
7:30
10:00
11:30
13:00
13:30
15:00
19:00