Custom Bg

ЙОГА-ТЕРАПІЯ

Полегшена, терапевтична практика Йоги.

Йога-терапія – вид альтернативної медицини, лікування захворювань за допомогою практики йоги.
Як інструменти , можуть виступати як асани і пранаями, так і різні варіанти медитативних технік — концентрація на тілесних, аудіальних та візуальних об’єктах.

М’яка,  спрямована практика йогатерапії дозволяє досягати фізичного зміцнення, зміцнювати  м’язи та суглоби , якщо вони ослаблені. Практика допоможе розслабити напружені ділянки тіла — послабити та прибрати больові синдроми, покращити гнучкість тіла.

На занятті ви отримаєте дуже помірні навантаження, що сприяють покращенню функціонування  всіх систем організму,  приймаючі до уваги ваші індивідуальні проблеми чи захворювання. Судини починають краще переганяти кров, підвищується харчування тканин, відновлюються процеси роботи ендокринної системи, підвищується імунітет, органи травлення починають працювати у нормальному ритмі.

Психоемоційний аспект заняття:
Виконання йогічних асан чергується із загальними практиками пранаям (дихальних вправ), що необхідно для поліпшення газообміну, кровообігу, уваги, вивільнення від поганих думок, стимулювання пам’яті.

У практиці виключені складні перевернуті, силові асани та асани на скручування хребта. В основі практики використовуються полегшені асани та м’які віньяси ( поєднання декількох асан)
Повністю виключені травмонебезпечні моменти у розтяжках та комплексах асан.

Наприкінці заняття , в  асані — «шавасана» ви  відпочинете, скините напруга з тіла та  навчитеся відпускати контроль над тілом, думками та емоціями.

Заняття у групі йогатерапією не вирок, а допомога впоратися із особливими  проблемами організму ,

та рухатися далі.

Все залежить від діагнозу, стану організму та наполегливості,  того хто  займається!

Доброї Вам практики!
Будьте здорові!

 

ПнВтСрЧтПтСбВс
10:00
11:30
13:00
13:30
15:00
19:00